Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı!

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı!

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı!

“Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.” “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” diyen Mustafa Kemal ATATÜRK’ün izinde Çanakkale Bisiklet Platformu olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Çanakkale Belediyesi’nin Halk Bahçesi’nde düzenlediği Tahta At Çocuk Şenliği’nde ÇABİP standında şenlik boyunca bilgilendirme faaliyeti, bisiklet atölyesi, oyunlar ve boyama aktiviteleri gerçekleştirildi.

Stant çalışması sonrasında bisikletseverler ve ÇABİP gönüllüleri; Çanakkale İl Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü desteği ve Çanakkale Belediyesi tarafından sağlanan ses aracı eşliğinde şehrin sokaklarında büyük bir coşkuyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutladı!

Çalışmanın gerçekleştirilmesinde büyük emek sarf eden gönüllülerimiz;

Berfin Bulut, Barış Adalı, Can Düzdaş, Eray Karabacak, Fuat Dayıoğlu, Aydın Taşpınar, Hakan Saatçioğlu, Birol Çetin, Uğurcan Coşkun, Serkan Çelik, Yeliz Büşra Tepeli, Ezgi Nuhoğluları, Şaduman Akgün, Yasemin Otçu, Ebru Çetin, Seda Düzdaş, Efe Çetin, Berk Ergun, Ahmet Fahir Dediler, Görkem Arıkan ve Musa Güngör’e,

Stant çalışması konusunda yer ve bisiklet turu için ses aracını sağlayan Çanakkale Belediyesi’ne, yol güvenliğimizi sağlayan Çanakkale İl Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü’ne, standımızı ziyaret eden Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, Çanakkale Milletvekili adayı İsmet Güneşhan’a, Çanakkale halkına ve en önemlisi geleceğimiz olan çocuklarımıza çok teşekkür ederiz.

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #RüzgârınDemirAtlıları #Çanakkale #23Nisan #23NisanUlusalEgemenlikveÇocukBayramı #MilliBayram #YüzüncüYıldaÇanakkaledeyiz