Sen de Destek Ol!

Sen de Destek Ol!

Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı ve kentimizde yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda siz değerli gönüllülerimizin daha çok desteğine ihtiyacımız var.

Değerli Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri ve destekçileri, 2016 yılından bu yana birlik ve beraberliğimizi bir arada yaşadığımız milli bayramlarımızda sizlerle bir araya gelerek, atalarımızın başarı ve kahramanlıklarını anmak ve bizlere emanet ettikleri tüm değerlerin önem ve kıymetini idrak etmek için coşkuyla pedal çeviriyoruz.

Bu yıl da özgürlük, eşitlik ve bağımsızlığımızın temeli olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla kutlamak için bir araya geleceğiz ancak geçmiş turlara nazaran yerel yönetimlerin kaynak planlaması gereğince üzülerek bu sürüşümüzde ses aracı desteği alamayacağımızı belirtmek isteriz. Cumhuriyet Bayramımızı şarkılarla ve coşkuyla kutlamak için ses aracı konusunda bizlere destek olabilecek gönüllülerimizin iletişim kanallarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmesini rica ediyor, hepinizi 29 Ekim akşamı coşkuyla pedal çevirmeye davet ediyoruz!

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #RüzgârınDemirAtlıları #SendeDestekOl #ÇABİP

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet