Orman Vatandır Bisiklet Turu Startı Verildi!

Orman Vatandır Bisiklet Turu Startı Verildi!

Orman Vatandır Bisiklet Turunun Startı Verildi

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Bisiklet Platformu Orman Yangın Gönüllüleri ve Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Orman Vatandır Bisiklet Turunun startını verdi ve bisikletçilere bisiklet sürerek eşlik etti.

Çanakkale Bisiklet Platformu Orman Yangın Gönüllüleri ve Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile orman yangınlarına karşı daha duyarlı davranılması ve tedbirli olunmasının sağlanması, bu konuda farkındalığı artırmak amacıyla Truva Atı önünde gerçekleştirilen start törenine Vali İlhami AKTAŞ’ın yanı sıra Çanakkale Orman Bölge Müdürümüz Enver DEMİRCİ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir ÇELEN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim TARI ile Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri katıldı.

Törende Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü tarafından verilen Orman Yangın Gönüllüsü eğitiminde başarılı olan kursiyerlere Vali İlhami AKTAŞ tarafından sertifika verildi.

Orman Vatandır Bisiklet Turunun start töreninde İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne teslim edilmek üzere Vali İlhami AKTAŞ tarafından 57. Alay Sancağı Çanakkale Bisiklet Platformu üyelerine teslim edildi.

Truva Atının önünden başlayan Orman Vatandır Bisiklet Turu, Ayvacık, Edremit, Dikili, Aliağa olmak üzere İzmir Orman Bölge Müdürlüğü farkındalık sürüşü ile son bulacak.

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #RüzgârınDemirAtlıları #ÇABİPOrmanGönüllüleri #OrmanVatandır #GeleceğeNefes

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet