Ertan Ayçetin Bisiklet Evi

Ertan Ayçetin Bisiklet Evi

Ertan Ayçetin Bisiklet Evi

Bursa-Nilüfer Başköy Mahallesi’nde bulunan Bisikletevi, 2021 yılında vefat eden Bursa bisiklet camiasının en değerli ve etkin üyelerinden, Bursa Bisiklet ve Doğayı Sevenler Derneği’nin başkanı Ertan Ayçetin’in anısına kuruldu. Ertan Ayçetin, hem öncüsü olduğu ‘Bisikletle Yüz Yıllık Macera’ turu ile Ahmet Tevfik Bey’in 125 sene önce yaptığı turu günümüze taşımış hem de Bisiklet Akademisi ile bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına büyük katkı sağlamıştır.

Ertan Ayçetin anı salonu, oturma salonu kamp alanı, bisiklet tamir atölyesi, mutfak, duş, kadın erkek wc, çocuklar için oyun parkı ve ortak alanları ile  bisiklet ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Ertan Ayçetin Bisikletevi bünyesinde yer alan eski ilkokul öğretmen lojmanının iki odası ise konukevi olarak projelendirildi. Bisikletevi’nde konaklamak isteyen bisikletseverler, Nilüfer Belediyesi Mysia Yolları websitesinden kayıt formu yoluyla rezervasyon yapabilirler.

Bisiklet evi veya atölye hangi kuruma ait?

Bursa – Nilüfer Belediyesi

Bulunduğu şehir?

Bursa

Semt / İlçe Adı?

Nilüfer

Adres?

Adres: Başköy Mahallesi İlköğretim Okulu Nilüfer / Bursa

Yol Tarifi Al

Websitesi?

https://mysiayollari.com/tr/konaklamalar/1/ertan-aycetin-bisikletevi

Sosyal Medya Hesapları?

https://www.instagram.com/niluferbel/

Rezervasyon ve bilgi için telefon numarası?

Detaylı bilgi için: Hafta içi 8.30 -17.30 saatleri arasında 0224 486 62 74 numaradan iletişime geçilebilir.

https://mysiayollari.com/tr/rezervasyon

E-posta Adresi?

Yok.

Atölye alanı var mıdır?

Evet, bisiklet tamir atölyesi mevcuttur.

Konaklama Türü?

Oda ve çadır

Konaklama Ücretli mi, Ücretsiz mi? 

Ücretli

Konaklama Ücretli ise Ücretlendirme?

Kişi başı yatak ücreti 100 TL, 2 kişilik çadır kurma ücreti: 50 TL, 4 kişilik çadır kurma ücreti: 100 TL. Güncel fiyatlandırmalar için iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama Kapasitesi?

Ertan Ayçetin Bisikletevi’nde konaklamalar,  4’er, 3’er kişilik odalarda ve kamp alanı’nda, Üçpınar Evi’inde, 4‘er, 2’şer  kişilik  odalarda veya kamp alanında konaklama yapılabilir.