Çanakkale Bisiklet Platformu 6 Yaşında!

Çanakkale Bisiklet Platformu 6 Yaşında!

Çanakkale Bisiklet Platformu 6 Yaşında!

Değerli Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri ve bisikletseverler 17 Ekim 2016 tarihinde Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı ve kentimizde yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, başta siz değerli gönüllülerimiz ve destekçilerimizle birlikte 6. yılımızı doldurmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

17 Ekim 2016 tarihinden bu yana 6 yıl içerisinde toplamda 21.549’dan fazla katılımcıyla Perşembe-Pazar Turları, Run-Trekking Etkinlikleri, Atölye ve Seminerler, Milli Bayramlar ve Kutlamalar da dahil olmak üzere 281’den fazla etkinliği geride bırakarak 13.890 kilometre pedal çevirdik. Bunların yanı sıra Çanakkale’nin Evlatları Atasının İzinde, Çanakkale Bisiklet Turu, Şehitlere Saygı Sürüşü, Şehitlere Saygı Yürüyüşü, Orman Vatandır Bisiklet Turu, Rüzgârın Demir Atlıları Troya’ya Sürüyor!, Pedallar Dönsün Çocuklar Gülsün, Bir Bisikletten Öte Gibi birçok projeye de siz değerli gönüllülerimiz ve destekçilerimizle imza attık.

Başta Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini ve bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı hedefleyerek Çanakkale Bisiklet Platformu’nun kurulması için öncülük eden, sayısız emek ve fedakârlıkta bulunan ÇABİP Kolaylaştırıcı Ekibi olmak üzere destekçimiz olan tüm gönüllülerimize, bisikletseverlere, otoritelere ve kamu kuruluşlarına teşekkürü borç biliriz. “Bisikletin Kenti Çanakkale” mottosuyla çıktığımız bu yolda nice #İyiKiÇABİPVar diyeceğimiz yıllara.

Saygı, sevgi ve teşekkürlemizle…

İyi ki ÇABİP Var! ♥️

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #RüzgârınDemirAtlıları #6Yaşında #Çanakkale #BisikletinKentiÇanakkale #İyikiÇABİPvar