Çanakkale Bisiklet Platformu 2 Yaşında – Kutlama Partisi

Çanakkale Bisiklet Platformu 2 Yaşında – Kutlama Partisi

Merhaba değerli Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri ve bisiklet severler, Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı, kentte yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmasını, kentteki bisiklet gruplarının birlikte çalışabilirliğini, ortak etkinlikler düzenleyebilmesini, şehir içi ulaşımını bisikletle gerçekleştirenlere ve spor-hobi kullanıcılarına daha sağlıklı kullanım alanları oluşturulması için kamu kurumları ile belediye ulaşım politikasında bisiklete önem vermelerini sağlamayı hedefleyen, bu konuda çalışmalar gerçekleştiren ve gerçekleştirilmesinde destek olan başta gönüllülerimize sonra ÇABİP Ana Destekçisi Mandarin GYG A.Ş. ve tüm destekçilerimize öncelikle teşekkür ederiz.

17 Ekim 2016 kuruluş tarihimizden itibaren 48 farklı rotada toplamda 1176 kişinin katılımı ile perşembe akşam turu, 36 farklı rotada toplamda 677 kişinin katılımı ile pazar turu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Turu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 337 kişi, 7 farklı noktada gerçekleştirdiğimiz kamplar ile 152 kişi, 9 farklı farkındalık turu ile 300 kişinin katılımı ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik.

Bunun yanı sıra; Çanakkale Bisiklet Turu 3000 Kişi, Kale Bisiklet Festivali 4500 Kişi ve Troia Festivali Bisiklet Turu 90 Kişinin katılımı ile Çanakkale ve Türkiye’de bisiklet çalışmalarına ciddi değer ve katkıda bulunduk.

Turların yanı sıra çeşitli proje, etkinlikler ve stand çalışmaları ile Çanakkale’de bisiklet kültürünün yaygınlaştırılması ve yerel halkın bisiklet sürücüleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağladık.

Çanakkale Bisiklet Platformu olarak, Forma, Boyunluk, Rüzgarlık, Hoodie üst, bileklik, rozet, sticker, afiş, pankart, tente, bayrak, kırlangıç, el ilanı, araç kokusu gibi çeşitli görünürlük ve farkındalık ürünlerini Mandarin GYG A.Ş. büyük katkılarıyla Çanakkale’de ve Türkiye’deki ÇABİP gönüllülerine ve bisiklet severlere armağan ettik.

Bu kapsamda 17.10.2018 tarihinde saat 20:00 da Yeni Kordon B Plus Kafe’de yapılacak olan kutlamamıza siz değerli ÇABİP Gönüllüleri ve bisiklet severler olarak DAVETLİSİNİZ.

Kutlamalar boyunca pasta kesimi, video çekimleri, bilgi paylaşımları, çekilişler, soru cevap etkinliği ve sürprizler gibi bir çok etkinlik yapılacaktır.

Kutlama yapacağımız mekana kesin bir sayı verilmesi adına Parti Katılım Formumuzu doldurmanızı önemle rica ederiz.

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet