ÇABİP Kamp – 7. Yılımızı Kutluyoruz!

ÇABİP Kamp – 7. Yılımızı Kutluyoruz!

Bambaşka rotalar, kamp yerleri ve yepyeni keşifler!..

7 yıldır onlarca tur, binlerce km yol ve katılımcı ile hayatlara dokunmaya devam ediyoruz.

 Her geçen yıl daha da büyüyen bu ailenin bir parçası olmak istersen farklı noktalarda gerçekleştirdiğimiz kamplı turlarımıza/etkinliklerimize davetlisin.

Çanakkale Bisiklet Platformu’nun 7. yıl etkinlikleri kapsamında 13-14-15 Ekim tarihlerinde Çanakkale’ye 25 kilometre uzaklıkta yer alan Salihler Köyü’nde kamp faaliyetimiz gerçekleştirilecektir.

 

KAMP HAKKINDA BİLGİLENDİRME

·         Kamp alanı ücretsizdir.

·         Kamp kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. Kayıtlar için etkinlik sorumlularımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

·         Kampa 18 yaş altı gönüllülerimiz ebeveyn eşliğinde katılım sağlayabilmektedir.

·         Kamp süresi boyunca belirtilen alan dışında sigara içmek YASAKTIR!

·         Kampımıza aracı ile katılacak gönüllülerimizden araçlarında acil bir durumda müdahale etme açısından yangın tüpü getirmeleri önemlidir!

·         Kampımız Salihler Köyü’nde gönüllümüzün özel arazisinde gerçekleşecektir.

·         Kamp alanı dört tarafı tel ile çevrili bir arazidir ve ateş çukuru dışında bir hizmet bulunmamaktadır. 

·         Alanda yalnızca kadın ve çocuklar için kişisel ihtiyaç giderme alanı mevcuttur. Diğer gönüllülerimiz için kişisel ihtiyaçların belirlenen alan dışında, grup kampı kurallarına uygun şekilde giderilmesi gerekmektedir.

·         Kesin olarak katılım gösterecek gönüllülerimiz katılım formunu doldurması gerekmektedir.

·         Katılım formları bireysel olarak doldurulmalıdır. Etkinliğimize ailesi ile katılmak isteyen gönüllülerimizin her bir aile bireyi için ekstra form doldurması gerekmektedir.

·         Bisiklet dışında kamp alanına otomobil, minibüs, karavan veya motorla gelebilirsiniz.

·         Bölgede rüzgârgülü ve çeşitli çalışmalar sebebiyle yoğun ağır tonajlı araç trafiği ve sert/dik yokuşlar olmasından dolayı bisikletle gelmek yorucu ve riskli olabilir. 

·         Salihler kampı orman içerisinde sonbaharda gerçekleştirilecek bir kış kampıdır. Tesis yokmuş gibi hazırlıklı olmanız, bölgenin geceleri serin ya da yağışlı olabileceğini düşünerek hazırlıklı gelmeniz önemlidir. 

·         Hava durumuna bağlı olarak kampın iptal edilme ihtimali bulunmaktadır, iptal durumunda anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

·         Kamp alanını bulmak için Salihler Köyü tabelasının oradan itibaren yönlendirme işaretlemelerini takip edebilirsiniz.

·         Kamp alanında gece 02.00 – 08.00 arası sessizlik sağlanması önemlidir.

·         Belirlenen alanlar dışında ateş yakılmaması önemlidir.

·         Çöplerin çöp poşetlerine veya bidonlarına atılması önemlidir.

·         GSM operatörlerine göre farklılık gösteriyor olsa da bölgede telefonunuzun çekmeme ihtimali bulunmaktadır.

·         LÜTFEN Araçlarınızı belirlenen noktalara, bir başka aracın çıkamayacağı şekilde bırakmayınız. Karavanı ile gelecekleri gönüllü arkadaşlarımız yönlendirecektir.

·         Kamp alanında elektrik hizmeti bulunmamaktadır bu sebeple powerbank almanız önemlidir.

·         Bölgenin orman alanları içerisinde olması, yerleşim yerlerine çok yakın olmaması sebebiyle yabani yaşam ya da köpek oldukça fazladır. Kamp alanı dışında geceleri belirlenen alan dışına çıkılmaması, gece kamp alanına gelecek ya da dönüş saatine göre merkeze gidecekler için yolda çıkabilecek yaban domuzlarına dikkat edilmesi önemlidir. 

·         Yanınıza alabileceğiniz kamp malzemeleri https://www.canakkalebisikletplatformu.org/kamp-bisiklet-yuruyus-malzemeleri-listesi/ adresinden ulaşabilirsiniz. (Kişiden kişiye, mevsimlere veya tecrübelere göre malzemeler farklılık gösterebilir).


Etkinlik Programı, kamp ile ilgili sorular, ve kayıtlar için Kamp Sorumlularımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Kamp sorumlusu: Berfin BULUT

Kamp Sorumlusu İletişim: 0545 685 22 23

Kamp sorumlusu: Can DÜZDAŞ

Kamp Sorumlusu İletişim: 0537 592 30 55

 

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet