ÇABİP Trekking | Söğütalan yürüyüşü ve 6. yıl doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

ÇABİP Trekking | Söğütalan yürüyüşü ve 6. yıl doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

Çanakkale Bisiklet Platformu 6 Yaşında!

Değerli Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri ve bisikletseverler 17 Ekim 2016 tarihinde Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı ve kentimizde yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, başta siz değerli gönüllülerimiz ve destekçilerimizle birlikte 6. yılımızı doldurmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz..

6. Yaşımıza özel olarak ÇABİP Trekking ekibi tarafından organize edilen Söğütalan Yürüyüşümüzde gönüllülerimiz hem muhteşem doğada yürüme imkanı buldu, hem de gün boyunca doğum günü coşkusuna ortak oldu.

Söğütalan Yürüyüşü ve doğum günü etkinliklerimize katkı sağlayan, desteklerini esirgemeyen; SC Bisiklet’e, Troyfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne, Cankuş Coffee House’a, Boss The Pizza Kepez’e, Knop Snacks Burger’e, Creme Butik Tatlı’ya, Troyege’ye, Esenler Bisiklet Evi’ne, Truva Arıtma’ya, Işık Saraç’a, Emre Şahin’e, Seyithan Özer’e, etkinliğin fotoğraflarını çeken Nabi Abdulhaşimov ve Mehmet Mert Sezgen’e, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ve Çan İşletme Müdürlüğü’ne, etkinlik alanına bizleri sağ salim götürüp getiren otobüs şoförlerimize, etkinlik gerçekleştirilmesinde ve ÇABİP’in bugünlere gelmesinde emeği olan; Kazim Uzun’a, Birol Çetin’e, Atalay Çelik’e, Can Düzdaş’a, Aydıncan Becerik’e, Buğra Yiğit’e, Onur Köse’ye, Berfin Bulut’a, Emre Caner Celbiş’e, Doğancan Çetin’e ve mesajlarıyla daima yanımızda olan ÇABİP Gönüllülerine teşekkürü borç biliriz.

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #RüzgârınDemirAtlıları #ÇABİP6Yaşında #Çanakkale #BisikletinKentiÇanakkale #İyiKiÇABİPVar

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet