ÇABİP Gönüllüleri Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek ile bir araya geldi.

ÇABİP Gönüllüleri Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek ile bir araya geldi.

TEŞEKKÜRLERİMİZLE

Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri, 6 Ocak 2024 tarihinde Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek ile bir araya geldi.

Görüşmede Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek, bisikletli ulaşım üzerine gerçekleştirmeyi planladıkları projelerden bahsederek Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri’nin taleplerini ve gerçekleştirdikleri projeleri dinledi.

“Bisikletli Ulaşım Haktır” diyerek Sivil Toplum Kuruluşu olarak yapılması gerekeni yapıp yerelden aldığımız dönütlere istinaden yaptığımız çağrıyı dikkate alıp bizleri dinleyen, sorularımızı yanıtlayan Sayın Muharrem Erkek ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Belli olan ya da olacak diğer belediye başkanı adaylarına da açık çağrımız devam etmektedir.

Siz de ortak paydamız olan Çanakkale’nin trafik, otopark ve hava kirliliği sorunları ile ilgili çözümlerinizden; sağlığımız için en iyi ulaşım aracı olan bisiklet ile ilgili projelerinizden ve çalışmalarınızdan bahsedin.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, Çanakkale Bisiklet Platformu siyaset üstü bir oluşumdur. ÇABİP; birlikte çalışmalar yürüttüğümüz insanların potansiyel bir lider ve seçmen olarak siyasi bir görüşü olmasını, gündemi takip etmesini destekler. Ancak platformumuz ile birlikte çalışmalar yürüten insanların siyaset konuşmanın ya da siyasi propagandanın ÇABİP çatısı altında yapılamayacağını, bunun için farklı platformları tercih etmeleri gerektiğini benimsemişlerdir.

Bisikletin Kenti Çanakkale olma yolunda adımlar atacak tüm belediye başkan adaylarına başarılar dileriz.

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #BisikletinKentiÇanakkale #ÇABİP