Bisiklet Üzerine Söyleşi

Bisiklet Üzerine Söyleşi

Çanakkale Bisiklet Platformu olarak Çanakkale Kent Konseyi desteği ile Çanakkale Bisiklet Turu kapsamında Çanakkale’ye gelecek bisiklet alanında önemli çalışmalar yürüten ve bisiklet camiasında sevilen bisikletçileri, youtuberları sizlerle birlikte buluşturuyoruz.

Bisiklet
Bisiklet Turları,
Bisiklet Yarışları,
Bisiklet Teknik bilgileri,
Kısaca ”Bisiklet” adına her türlü soruyu sorabileceğiniz bu eğlenceli akşamı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

“ETKİNLİK SONUNDA DARDANOS YERLEŞKESİNDE BULUNAN ÇADIR ALANINA PEDALLAYACAĞIZ”

Peki kimler bu akşam da bizlerle birlikte olacak?

Hakan Sevin | Eşpedal

Engelli ve engelsiz bireyler arasındaki dostlukları bisiklet üzerinde pekiştirmek, sağlam ve uzun ömürlü arkadaşlıkların yolunu yol arkadaşlığı aracılığıyla gerçekleştirmek.Bisiklet ile engelsiz yaşam ideallerini savunmak, herkes için eşit, erişilebilir kamusal alanlar oluşturmak. Ülkemizin tarihi ve kültürel mirasını tanımak, tanıtmak hem de bisikleti özendirmek. Engelli bireylere doğa ve insan arasındaki etkileşimin, en sade, en doğal haliyle bisiklet üzerinde hissedildiğini pratikte göstermek üzere çalışmalar yürüten bir dernektir.

Fırat Delan | Geziniyo

1979 yılında Almanya Münih’te doğdu. 5 yaşında ailesi ile birlikte Türkiye’ye döndü..Tam Almancı olmasa da hala bir ritter sport gördüğünde dayanamıyor. Aslen Manisalı, İzmir’de yaşıyor ve evli bir kızı var. Makine mühendisi uzun yıllar aile şirketinde çalıştıktan sonra 3 yıldır freelance ticaretle uğraşıyor.…Web sitesi www.geziniyo.com adresinde ve youtube kanalında bisiklet mekaniği ve turları üzerine videolar paylaşıyor.

Yasin Kara | Keyifli Pedal

Yasin KARA, Yaklaşık 16 yıldır aktif bisiklet kullanıcısı aslen Eskişehirli olup iş nedeni ile Türkiye’nin hemen hemen her ilinde görev yapan KARA, şuan Bursa’da ikamet etmekte. Keyifli Pedal Youtube kanalının sahibi KARA kanalının amacı ve içeriği biraz daha bisiklet ile keyifli dakikaları harmanlamak ve projeler üretmek. Projelerden kastımız ise bisiklet alıp düşük maliyet ile güncellemek gibi projeleri var. Ayrıca Yasin Kara Youtube kanalını eşi ile birlikte yürütüyorlar.

Yusuf AKKUŞ | İki Teker Bir Adam

İki Teker Bir Adam Türkiye’de yaygınlaşan bisiklet kültürünü insanlara daha iyi tanıtmak, faydalı bilgiler vermek için tasarlanmıştır.

Ne zaman, Nerede, Saat Kaçta?

Tarih: 24.03.2017
Yer: Prof.Dr.Türkan SAYLAN Sosyal Tesisleri
Saat: 20:00