Belediye Başkan Adaylarına Açık Çağrımızdır!

Belediye Başkan Adaylarına Açık Çağrımızdır!

Çanakkale Bisiklet Platformu ulaşımını bisikletle gerçekleştiren ve bisikletli ulaşımı destekleyen herkes için bağımsız, aktivist ve gönüllü bir oluşumdur.

Bizi biz yapan ilkelerimiz doğrultusunda en önemli ilkemiz olan “Çanakkale Bisiklet Platformu siyaset üstü bir oluşumdur” ilkesinde belirttiğimiz üzere; ÇABİP gönüllüsü olan ve birlikte çalışmalar yürüttüğümüz insanların potansiyel bir lider ve seçmen olarak siyasi bir görüşü olmasını, gündemi takip etmesini destekler. Ancak platformumuz ile birlikte çalışmalar yürüten insanların siyaset konuşmanın ya da siyasi propagandanın ÇABİP çatısı altında yapılamayacağını, bunun için farklı platformları tercih etmeleri gerektiğini benimsemişlerdir.

Çanakkale Bisiklet Platformu olarak 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçim öncesinde Çanakkale merkez ilçe ve Kepez Beldesi’nden aday olacak tüm değerli belediye başkanı adaylarına açık çağrıda bulunmak istiyoruz.

Çanakkale Bisiklet Platformu projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi almak, Bisikletli Ulaşım alanında gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve faaliyetlerle ilgili olarak görüşmek isteyen belediye başkan adaylarına kapımız açıktır.

Fikir alışverişi yapmak isteyen başkan adayları mesaj yoluyla ya da websitemizin iletişim bölümünde bulunan seçeneklerden bizlere ulaşabilirler.

#BisikletliUlaşımHaktır #ÇanakkaleBisikletPlatformu #BisikletinKentiÇanakkale #ÇanakkaleyiÇABİPileKeşfet #RüzgârınDemirAtlıları #ÇABİP #Çanakkale