30 Ağustos Zafer Bayramımızı Büyük Bir Coşkuyla Kutladık.

30 Ağustos Zafer Bayramımızı Büyük Bir Coşkuyla Kutladık.

Çanakkale Bisiklet Platformu olarak Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında #YüzüncüYıldaÇanakkaledeyiz sloganıyla 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101. yılını büyük bir coşkuyla kutladık.

Zafer turunun gerçekleşmesine katkı sağlayan Çanakkale Belediyesi’ne, Çanakkale İl Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü’ne, Boreas Bisiklet Grubu’na, caddelerde, sokaklarda, evlerinin balkonlarında, iş yerlerinden bizlere alkışlarla destek olan, İskele Meydanı’nda coşkumuza ortak olan halkımıza çok teşekkür ediyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Tur sorumlusu; Doğancan ÇETİN’e, öncülerimiz; Bilge Su AYBARS ve Ahmet ÇETİN’e, artçılarımız; Serkan ÇELİK, Birol ÇETİN, Eray KARABACAK ve Berk ERGUN’a, yancılarımız; Muhammet Musa GÜNGÖR, Deniz NAZIR, Görkem ARIKAN ve Efe ÇETİN’e, Zafer Turu Fotoğrafları Mustafa Emre YAZICI, Sosyal Medya Ekibinden Can DÜZDAŞ ve Emre Caner CELBİŞ’e çok teşekkür ederiz.

Milli Bayram Coşkusunu ÇABİP ile YAŞA! 

#30AğustosZaferBayramı #30Ağustos #ÇanakkaleBisikletPlatformu #RüzgârınDemirAtlıları #ÇABİP #Çanakkale #MustafaKemal #Atatürk

 

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet