2. Ezineli Yahya Çavuşu Anma ve Doğa Sporları Etkinliği Çalışmaları Devam Ediyor

2. Ezineli Yahya Çavuşu Anma ve Doğa Sporları Etkinliği Çalışmaları Devam Ediyor

Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) Çanakkale İl Temsilciliği tarafından 2, 3 ve 4 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Çanakkale Bisiklet Platformu’nun paydaş olduğu 2. Ezineli Yahya Çavuşu Anma ve Doğa Sporları Etkinliği işbirliği Protokolü çerçevesinde Çanakkale Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (ÇADAK) ile beraber program destek ve işbirlikleri kapsamında Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ, Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL, Ezine Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Soner ŞAHİN ve Ezine Esnaf Odası Başkanı Türker DEMİRHAN’a ziyaretler gerçekleştirildi.  

Ziyaretlere Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüsü Kazim UZUN, proje yürütücüsü TDF İl Temsilcisi Prof. Dr. Ahmet ULUDAĞ, etkinliğin yürüyüş organizasyonu paydaşı ÇADAK Başkanı Hakan BÜKÜLMEZ, sekreteri Cengiz ÇAKMAK, Ezine/ Yahyaçavuş Köyü Muhtarı Ali SEVİNÇ, ÇADAK Ezine üyeleri Şaban GÜN, Hüseyin ÇEŞMECİ ve Mehmet KIRCI katıldı.

Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ’e, Ezine Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Soner ŞAHİN’e, Ezine Esnaf Odası Başkanı Türker DEMİRHAN’a ve Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL’e gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

#ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #RüzgârınDemirAtlıları #Çanakkale #YahyaÇavuş #Ezine