13. Çanakkale Bisiklet Turu – Şehitlere Saygı Sürüşü

13. Çanakkale Bisiklet Turu – Şehitlere Saygı Sürüşü

Değerli bisikletseverler,

13. Çanakkale Bisiklet Turu Şehitlere Saygı Sürüşü ile ilgili olarak uzun bir süredir sizlerden binlerce mesaj, yorum, e-mail ve telefon almaktayız. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için öncelikle çok teşekkür ediyoruz.
Bildiğiniz üzere Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri; Çanakkale Bisiklet Turu ile diğer proje ve organizasyonlarını gönüllü bir şekilde, iş ve özel hayatlarından kalan zamanlarında, gerektiğinde bu zamanlarında da fedakârlık göstererek planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

13. kez düzenlenecek olan Çanakkale Bisiklet Turu – Şehitlere Saygı Sürüşü için uzun süredir kamu kurumlarının temsilcileriyle görüşmeler sağlamaktayız ancak tam anlamıyla etkinlik içeriği netleşmediği için sizlerle süreç ile ilgili net bilgi veremediğimiz için üzgünüz…

Çalışmalarımıza ve etkinlik içeriğinin netleşmesi adına ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşmelerimize devam ettiğimizi duyurur ve 8 Eylül 2024 tarihinde kimselere söz vermemenizi, pedallarımızın her zaman olduğu gibi bu yıl da Çanakkale Bisiklet Turu Şehitlere Saygı Sürüşü’nde döneceğini sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

#ÇABİP #ÇanakkaleBisikletTuru #ÇanakkaleBisikletPlatformu #ŞehitlereSaygıSürüşü #RüzgârınDemirAtlıları