12. Çanakkale Bisiklet Turu Şehitlere Saygı Sürüşü ERTELENDİ!

12. Çanakkale Bisiklet Turu Şehitlere Saygı Sürüşü ERTELENDİ!

Değerli Bisikletseverler,

Bilindiği üzere, 11 yıldır Çanakkale Bisiklet Turu – Şehitlere Saygı Sürüşü adı altında düzenlediğimiz, şehrimiz ve bisikletliler için geleneksel hale gelmiş bisiklet turumuzu 30 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştireceğimizi duyurmuştuk. Ancak 6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde art arda yaşanan ve 10 ilimizi etkisi altına almış deprem felaketi sebebiyle, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor günlerde; öncelikli vazifemizin depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve bir nebze de olsa yaralarını sarmak olduğunu düşünerek var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bu nedenle, deprem felaketi sonrasında yaşanan olumsuzlukların üstesinden gelmek ve etkinliğimizin gerçekleştirilmesi için daha uygun bir zemin hazırlamak amacıyla etkinliğimizi erteleme kararı almış bulunmaktayız.

Yeni bir tarih belirlemek için tüm paydaşlarımız ile toplantılarımıza devam ettiğimizi, etkinlik tarihini belirlememiz halinde sizlere tekrar duyuracağımızı bildirmek istiyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Çanakkale Bisiklet Platformu – ÇABİP

_

#YüzüncüYıldaÇanakkaledeyiz #ŞehitlereSaygıSürüşü #ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #RüzgârınDemirAtlıları #ÇanakkaleBisikletTuru